Komplety pościeli

Zestawy pościeli dziecięcej

Pościel dziecięca to niezwykle ważne wyposażenie pokoju, w którym będzie spał nasz maluch. Wiedzą to zarówno obecni, jak i przyszli rodzice. Pościel ma olbrzymi wpływ na komfort snu każdego dziecka. Dlatego tak ważne jest, aby pościel była wykonana z naturalnych tkanin, wolnych od substancji alergennych. Z drugiej strony, powinna ona być miękka oraz miła w dotyku, żeby nie podrażniać skóry dziecka (zwłaszcza noworodka).

Produkowane przez nas komplety pościeli dziecięcej spełniają surowe normy, a tkaniny z których szyjemy zestawy pościeli stanowią starannie wyselekcjonowane materiały, które posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Komplety pościeli

Produkowane przez nas zestawy pościeli do dziecięcych łóżeczek mogą składać się z szeregu spójnych elementów. Komplety pościeli do łóżeczka to szereg produktów, takich jak poszwy i poszewki, prześcieradła, wypełnienia poduszek, wypełnienie kołdry, ochraniacze i baldachimy.

Zestawy pościelowe produkcji firmy Balbina to idealna pościel dziecięca do łóżeczka noworodka i niemowlaka oraz starszych dzieci –  oferujemy kołdry i poduszki dostosowane do potrzeb pociech w różnym wieku.

Propozycje składu zestawu pościeli dziecięcej

Przykładowe możliwości budowania zestawów i najczęściej wybierane przez naszych Klientów warianty kompletów pościeli:

 • 2 elementy
  poszewka na kołderkę + poszewka na poduszkę
 • 3 elementy
  poszewka na kołderkę + poszewka na poduszkę
  + ochraniacz na łóżeczko (prosty lub ozdobny) wypełniony włókniną antyalergiczną
 • 4 elementy
  poszewka na kołderkę + poszewka na poduszkę + ochraniacz na łóżeczko
  + baldachim, który może być wykonany z tkaniny we wzorze pościeli, lub z szyfonu (do wyboru), obszyty lamówką, góra wykończona falbaną i ozdobną kokardą.
  lub + wypełnienie poduszki i kołdry rozmiarem dopasowane do poszewek
 • 7 elementów
  poszewka na kołderkę + poszewka na poduszkę + ochraniacz na łóżeczko + baldachim
  + wypełnienie kołdry wypełnienie poduszki
  + prześcieradło z gumką wykonane z bawełny jednobarwnej gładniej, dopasowanej odcieniem do koloru pościeli.

Wymiary pościeli

 • Poszewki na poduszkę zapinana na niezawodny suwaczek: 40×60
 • Poszewki na kołderkę: 120×90 lub 135×100
 • Ochraniacz do łóżeczka: 360×30 lub 420×30 (długie) lub 180×30 (krótki)
 • Baldachim: 230×150
 • Wypełnienie: dopasowane do poszewek
 • Prześcieradło z gumką pasujące do łóżeczek: 120×60 lub 140×70

Atrakcyjne wzornictwo

Jako doświadczony producent pościeli możemy zagwarantować Państwu kołdry i poduszki dostosowane do potrzeb pociech w różnym wieku. Oferujemy bardzo bogate wzornictwo tkanin z motywami dziecięcymi, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie w naszej ofercie coś idealnego dla swojego maluszka.

Wybór tkanin jest naprawdę olbrzymi – od jednokolorowych, po rozmaite wzory: paski, grochy, kropki, kratka, figury geometryczne, wzory łowickie, gwiazdki, serca, drobne i duże wzory, pojazdy, wzory marynistyczne, zwierzęta, ptaszki, sówki, psy i koty, zygzak, kwiaty, owoce, chmurki, księżyce, słońce, wzory świąteczne.

Sprawdź przykładowe i popularne na podstronie: WZORY TKANIN

Ponieważ liczy się jakość

Nasza pościel dla dzieci charakteryzuje się dużą trwałością, a jednocześnie jest bardzo uniwersalna. Używana przez nas tkanina pościelowa to 100% bawełna. Naturalna, bezpieczna i łatwo przepuszczająca powietrze, oddychająca. Jest to tkanina przyjemna w dotyku, a sen w niej jest niewątpliwie niezwykle komfortowym doznaniem. W naszej pościeli po prostu śpi się lepiej.

Zacznijmy współpracę