Ochraniacze na łóżeczko

Ochraniacze na łóżeczko

Ochraniacze na szczebelki dziecięcego łóżeczka zapewniają maluszkom ochronę przed przeciągami, a także zabezpieczają go przed potencjalnymi urazami w związku z kontaktem ze szczebelkami. Zalety ochraniaczy na łóżeczka doceniają zwłaszcza rodzice dzieci, które zaczynają się przekręcać z plecków na brzuszek oraz pełzać. Osłona ścianek łóżka, to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia maluszkowi bezpieczną noc, a rodzicom spokojniejszy sen. 

Małe dzieci podczas snu potrafią wielokrotnie zmienić swoją pozycję. Niestety, ale w przypadku takich maluchów istnieje ryzyko uderzenia się lub zaklinowania w drewnianych szczebelkach, co zwiększa ryzyko odniesienia urazu. Sięgnięcie po ochraniacz na barierkę łóżka to doskonały sposób na zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i niewątpliwie absolutnie pozycja obowiązkowa każdej wyprawki.

Ochraniacze na całe lub część łóżeczka

Pamiętając o tym, że skóra dziecka jest wrażliwa i delikatna, ochraniacze wypełniamy antyalergiczną włókniną, która pozwoli uniknąć podrażnień. Warstwa zewnętrzna to 100% tkanina bawełniana. Każdy nasz ochraniacz do łóżeczka posiada długie troczki umożliwiające solidne mocowanie.

Ochraniacze naszej produkcji mają standardową wysokość 30 cm oraz występują w różnych długościach. Najbardziej popularne to: 180cm, 360cm, 420cm. Dzięki różnym długościom, można je stosować zarówno jako osłony na połowie łóżeczka, jak i na całe łóżko. Pasują idealnie zarówno do łóżeczek 120×60, jak i 140×70.

Ochraniacze uniwersalne - wieloelementowe

Oferujemy ciekawy wybór tych puszystych osłonek. Jedną z naszych propozycji jest uniwersalny ochraniacz wieloelementowy ze zdejmowanymi poszewkami. To specjalnie przygotowane, praktyczne poduszki umożliwiające montaż w dowolnym miejscu i ilości. Dołączone do nich troczki pozwalają na swobodne łączenie ich ze sobą oraz tworzenie pięknych gam kolorystycznych.

Jesteśmy pewni, że ta propozycja ochraniacza zapewni maluchowi piękny i bezpieczny azyl w pierwszych miesiącach życia.

Zacznijmy współpracę

Ochraniacze na całe lub część łóżeczka

Bogate wzornictwo

Otulacze naszej produkcji cechuje nie tylko wybór najlepszych, miękkich i delikatnych materiałów,, czy też ich ergonomiczny kształt oraz łatwość utrzymania ochraniacza do łóżeczka w czystości. Na szczególną uwagę w naszych otulaczach do łóżeczka szczególnie zasługuje mnogość ciekawych, modnych wzorów i bogata kolorystyka

Wzory tkanin