Wypełnienia kołdry i poduszki

Wypełnienia kołdry i poduszki

Wszyscy wiemy jak ważny jest spokojny sen. Często skupiamy się na wspaniałej pościeli, pięknych i przytulnych poszewkach, ale rzeczą równie ważną jest przecież ich wypełnienie.

Kołderki dziecięce

Oferujemy kołdry i poduszki idealne do łóżek dziecięcych. Wypełnienia z naszej oferty wykonane są z wysokopuszystej włókniny silikonowej o gr 350. Jest ono obszyte białą tkaniną bawełnianą, co gwarantuje przewiewność, lekkość i puszystość. Są to produkty niezwykle przyjemne w dotyku i wyjątkowo miękkie. Całość jest dodatkowo przestebnowana, dla lepszej stabilności wkładu. Co ważne – można je prać w pralce.

Rozmiary:

  • podusia – 60 x 40
  • kołderka – 120 x 90 lub 135 x 100

Poduszka + poszewka ozdobna

Szyjemy również poduszki w rozmiarze 35×35 z wymiennymi poszewkami, które już od pierwszych dni Waszego maleństwa mogą służyć również jako uniwersalny ochraniacz na szczebelki łóżeczka (link do podstrony ochraniacze).

Cała poduszka składa się z wypełnienia gr 350 obszytego białą tkaniną bawełnianą i dopasowanej do niego zdejmowanej poszewki, wykonanej ze 100% bawełny. Poszewki mają wszyte w każdym rogu troczki, dzięki którym można je łączyć ze sobą i mocować do łóżeczka. Poszewki zapinane są na suwaki.

Każdy zestaw można kompletować indywidualnie wg własnych potrzeb wybierając dowolne wzory poduszek.

Zacznijmy współpracę

Kołderki dziecięce
Poduszka + poszewka ozdobna