Rożki beciki śpiworki

Rożki beciki śpiworki

Jako producent artykułów pościelowych dla dzieci, w naszej ofercie nie mogło zabrankąć oczywiście becików, śpiworków, rożków dla niemowlaków. Rożki dla niemowląt to przytulna przestrzeń, w której dzidziuś z rozkoszą wspomina chwile spędzone w brzuszku mamy. Urocze i kolorowe beciki to niewątpliwie obowiązkowy element wyposażenia każdego niemowlęcia.

Rożki produkcji PPHU Balbina wyróżniają się szczególną miękkością i delikatnością. Dzięki temu są idealne dla maluchów już od pierwszych dni życia.

Idealne dla niemowląt

Niemowlak otulony w najwyższej jakości rożek zyskuje niepowtarzalne ciepło oraz poczucie bezpieczeństwa zbliżone do tego sprzed narodzin. Otulenie becikiem, w połączeniu z wzięciem na ręce i kołysaniem może sprawić, że noworodek niemal natychmiast poczuje ukojenie. Z pewnością potwierdzą to liczni rodzice.

Najwyższa jakość

Rożki dla dzieci produkujemy z najwyższej jakości bawełny oraz mięciutkiego wypełnienia w postaci antyalergicznej włókniny. Wśród rożków, które szyjemy znajdują się zarówno beciki uszyte z przytulnego materiału minky, jak i klasyczne – miękkie, a także rożki z usztywnieniem. Stosowanie rożka zdecydowanie ułatwia świeżo upieczonym rodzicom noszenie dziecka oraz trzymanie w trakcie karmienia. Dzidziuś opatulony w becik z pewnością będzie smacznie, bezpiecznie i wygodnie spał zarówno w gondoli wózka, jak i w siedzisku spacerowym.

Rożek minky

Solidnie uszyty rożek o wymiarach 75×75 to produkt antyalergiczny. Z jednej strony pokrywa go kolorowa tkanina 100% bawełna, a z drugiej strony cieplutki i przytulny plusz minky. Rożek wypełniony jest specjalną włókniną antyalergiczną. Dzięki wysokiej jakości tkaninom na długo zachowa swe właściwości i będzie służył dziecku od pierwszych dni życia. Zapięcie: długi rzep.

  • warstwa zewnętrzna – kolorowa tkanina 100% bawełna + plusz minky
  • warstwa wewnętrzna- włóknina antyalergiczna o gr 200 i gr 100 w wersji letniej.

 

Rożek miękki

Idealne dla każdego maleństwa, ciepłe i miękkie beciki trójwarstwowe o rozmiarach 78×78.

  • warstwa zewnętrzna – kolorowa bawełna gładka we wzorze pościeli
  • wewnętrzna – antyalergiczna włóknina silikonowa o gr 300.
  • zewnętrzna – biała bawełna gładka

Rożek z usztywnieniem

Rożki, beciki z wyjmowanym usztywnieniem kokosowym usztywniane są za pomocą specjalnej maty kokosowej, starannie obszytej, schowanej w dodatkowej kieszeni. Zapinane są na długi wygodny rzep. Matę można swobodnie wyjąc do prania.

Rożki wykonane są z trzech warstw:

  • warstwa zewnętrzna – kolorowa bawełna gładka we wzorze pościeli
  • wewnętrzna – antyalergiczna włóknina silikonowa o gr 300.
  • zewnętrzna – biała bawełna gładka