Najlepsze tkaniny

Idealne dla noworodków, niemowląt i starszaków

Dbając o dzieci, w przypadku pościeli dziecięcej, warto wybierać tę wykonaną w 100% ze składników naturalnych, a szerokim łukiem omijać tę która w składzie ma sztuczne składniki. Produkty wysokogatunkowe, zdecydowanie poprawią komfort spania, a ponadto są przyjemniejsze w dotyku, kojące i mają właściwości antyalergiczne. Wszystkie używane przez nas tkaniny posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, w tym TÜV i Oeko-Tex®.

Minky

Tkanina Minky, zwana także polarem minky, to miękka pluszowa tkanina, o właściwościach i zastosowaniu podobnym do aksamitu czy weluru. Ma trwałe tłoczenia (np. kropki), łatwo się układa i dopasowuje do kształtów przez co jest idealny dla maluchów. Jest to nowoczesnej generacji poliester i ma właściwości oddychające. Szyte z minky produkty można używać przez cały rok, a zwłaszcza zimą z uwagi na jego grubość i to, że jest bardzo ciepły. Wykorzystywany jest najczęściej do produkcji kocyków.

Kołderki dziecięce

Velvet

Materiał Velvet, to miękka pluszowa tkanina, o właściwościach i zastosowaniu podobnym do aksamitu czy weluru. W przypadku naszej produkcji pościeli dziecięcej znajduje ona zastosowanie przy niektórych elementach, takich jak np. ochraniacze na łóżeczko, otulacze, poduszki, kocyki, lekkie narzutki itd.

Najlepsza jakość tkanin

Tkaniny oraz wypełnienia (włóknina) pochodzą wyłącznie od polskich producentów. Wszystkie produkowane przez nas produkty są wykonane z tkanin posiadających niezbędne certyfikaty i atesty oraz charakteryzują się dużą wytrzymałością i ciekawym wzornictwem.

100% Bawełna

Przy produkcji pościeli dziecięcej opieramy się na najlepszej dla dzieci wysokogatunkowej i oddychającej bawełnie, wolnej od szkodliwych dla zdrowia barwników, metali ciężkich i innych substancji alergennych. Do produkcji pościeli stosujemy wyłącznie tkaniny ze 100% bawełny.

Certyfikaty i atesty

Wszystkie artykuły sprzedawane w naszym sklepie maja niezbędne certyfikaty i atesty. Tkaniny, oraz wypełnienia (włóknina) pochodzą wyłącznie od polskich producentów. Do produkcji pościeli stosujemy wyłącznie tkaniny ze 100% bawełny. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i ciekawym wzornictwem. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z zakupów w naszej firmie.

Wzory tkanin